Produktai

(68740) Klijai JOWAPUR 687.40

JOWAPUR 687.40 – PUR Prepolimeras

Poliuretano bazės klijai itin stipriam suklijavimui. Universalus naudojimas įvairių medžiagų klijavimui

 

PANAUDOJIMO GALIMYBĖS:

  • kietos medienos klijavimas
  • HPL/CPL klijavimas
  • klijavimas prie cinkuotos geležies ar metalų
  • putų polistirolo klijavimas prie medžio, akmens ir pan
  • taip pat naudojamas laivų/valčių gamyboje

 

SAVYBĖS:

Vieno komponento poliuretano bazės klijai Jowapur 687.40 šviesiai rudos spalvos be tirpiklių ir formaldehido. Pasižymi puikiu sukibimu ir dideliu atsparumu. Sukietėja veikiami oro drėgmės. Klijai Jowapur 687.40 atitinka D4 atsparumo klasę pagal DIN EN 204/205.

 

NAUDOJIMO BŪDAI:

Prieš naudodami Jowapur 687.40 atlikite bandymus, nes medžiagos savybės ir apdorojimo sąlygos turi įtakos sukibimui. Užneškite klijus tik iš vienos pusės mentele ar voleliu. Klijuojant nesugeriančias medžiagas ir medieną, kurios drėgmė yra mažesnė nei 8%, šiek tiek sudrėkinkite purkštukų ar purškimo pistoletu. Presuojant suteptus klijais ruošinius rekomenduojame preso paviršių padengti apsauginėmis medžiagomis.

Suklijavimo proceso metu klijuojamus ruošinius saugoti nuo kontakto su vandeniu Klijus nuo įrankių rekomenduojame valyti Hraniclean 03 (nesukietėjusiems PUR klijams) arba Hraniclean 04 (sukietėjusiems PUR klijai).

Daugiau informacijos rasite techninių duomenų lape ir saugos duomenų lape.

 

LAIKYMO SĄLYGOS:

Laikyti originalioje pakuotėje sausoje ir vėsioje vietoje +15 iki +25 ° C temperatūroje.  Etiketėje nurodytas tinkamumo laikas galioja šiomis laikymo sąlygomis. Transportavimo metu klijai atlaiko žemesnę +6 iki +14 ° C temperatūrą, bet ne daugiau kaip 14 dienų. Šaltus klijus naudoti draudžiama. Prieš naudojimą palikite klijus 2-3 dienom, kad jie atšiltų. Atidaryta pakuotė gali būti naudojama ateityje.

  • Minimalus kiekis:
  • 1 kg.
Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.