Pristatymas ir apmokėjimas

 Atsiskaityti už prekes galima grynaisiais pinigais ir banko kortelėmis. Pavedimu į banko sąskaitą už prekes atsiskaityti galima pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą prieš atsiimant ar pristatant prekes.

Įsigytas prekes Pirkėjo sąskaita pristato siuntų pervežimo tarnyba. Pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio.

Užsakytas prekes galima atsiimti ir UAB „ARVIELĖ“ biuruose NEMOKAMAI (KONTAKTAI).

Įprastai Lietuvoje prekės pristatomos  per 1-3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių pervežimą, jei prekės yra Pardavėjo sandėliuose.

Pirkėjas užsakymo metu pageidaujantis prekių pristatymo į namus, įsipareigoja nurodyti tikslius siuntos pristatymo duomenis (gavėjo vardą ir pavardę, adresą, pašto kodą ir, ypač svarbu, teisingą kontaktinį telefono numerį). Priešingu atveju siuntos pristatymo laikas gali užsitęsti.

_________________________

Mūsų internetinė svetainė yra informacinio pobūdžio – tai nėra elektroninė parduotuvė, todėl tiesioginis atsiskaitymas elektronine bankininkyste negalimas.

Dėl užsakymo ir pristatymo kreiptis nurodytais KONTAKTAIS

Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo ir slapukų politika.